Oferta wyposażenia dla pizzerii

Wyposażenie pizzerii - polecane produkty

Polecane piece konwekcyjno-parowe

No Product

Wyposażenie pizzerii – postaw na jakość!

Każdy, komu marzy się własna pizzeria, przed jej otwarciem powinien dowiedzieć się, jakie jest podstawowe wyposażenie pizzerii i na co zwracać uwagę przy jego zakupie. Nawet najlepszy kucharz nie przygotuje pizzy identycznej z włoskim smakołykiem, jeżeli nie będzie miał do dyspozycji odpowiedniego sprzętu. Decydując się na otwarcie restauracji, właściciel chce, by ta osiągała zyski i była często odwiedzana przez gości. Dobre wyposażenie pizzerii może się zatem okazać czymś, co będzie jednym z czynników warunkujących sukces w tym biznesie.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości urządzeń i mebli gastronomicznych, dlatego decydując się na współpracę z nami, klient ma gwarancję tego, że wyposażenie pizzerii w nasz sprzęt jest inwestycją w przyszłość lokalu. Nasze produkty cieszą się pozytywną opinią i są wykorzystywane w wielu obiektach gastronomicznych. Pizza niezmiennie od lat cieszy się ogromnym powodzeniem, a kucharze nie raz mogą zaskakiwać doborem składników. Jednak nawet przepis na pizzę idealną będzie niewystarczający, jeżeli sprzęt, jakim dysponuje kucharz jest słabej jakości. Jakie zatem jest podstawowe wyposażenie pizzerii?

pizza

pizza kwadratowa

przygotowanie pizzy

Elementy wyposażenia pizzerii

Jaki piec wybrać?

Bezsprzecznie podstawowym elementem, który składa się na wyposażenie pizzerii jest profesjonalny piec do pizzy. Właśnie dzięki niemu ręcznie robiona pizza może zyskać chrupkość i smak, o jakiej można zapomnieć w przypadku pizzy domowej albo kupionej w formie mrożonki. Jeżeli przed zakupem będzie określona przewidywana ilość pizzy, jaka dziennie będzie pieczona i sprzedawana, można kupić piec najbardziej dopasowany do potrzeb. Wyposażenie pizzerii to także mikser spiralny, który umożliwi pozyskanie pulchniejszego ciasta niż gdyby było wyrabiane ręcznie. Warto przy tej okazji zadbać, aby osoba robiąca pizzę miała odpowiednio dużo miejsca do pracy, żeby nic nie przeszkadzało ani nie krępowało ruchów.

Profesjonalne stoły i blaty

Do tego dochodzi stół chłodniczy, na którym będzie mogło odpoczywać ciasto i wałkowarki, które pozwolą na uformowanie idealnych kawałków. Wyposażenie pizzerii musi obejmować również wszelkiego rodzaju przybory: deski, chwytaki, blachy, pojemniki na pizzę i sosy, czy szczotki do czyszczenia pieca. Uzupełnienie swojego lokalu o profesjonalne wyposażenie pizzerii jest gwarancją doskonałej ergonomii pracy oraz ekonomii. Praca podczas wyrobu pizzy będzie szła sprawnie, a sam wypiek będzie przepyszny. Co może bardziej zachęcić gości do odwiedzenia właśnie tej pizzerii niż szybkie i smaczne jedzenie?

Sprawdź także