Wyposażenie Food Trucka

Wyposażenie food trucka - polecane produkty

Food Trucki już od dłuższego czasu zyskują na popularności na całym świecie. Również w Polsce można zaobserwować jak szybko rośnie zainteresowanie zarówno ze strony konsumentów, jak również inwestorów. Pojawia się coraz więcej nowoczesnych, stylowych, kameralnych i klimatycznych Food Trucków serwujących bardzo często wyśmienite mniej lub bardziej wyszukane potrawy.

Dobry plan na sukces w gastronomii!

Siła z jaką ta forma biznesu wdarła się na nasz rynek jest piorunująca. Zyskując z każdym miesiącem coraz bardziej na popularności Food Trucki stały się ważnym elementem przemysłu gastronomicznego. Możemy znaleźć je dosłownie wszędzie, choćby dlatego, że nie wymagają specjalnie przygotowanej powierzchni, aby rozpocząć sprzedaż – wystarczy parking koło centrum handlowego, plac w centrum miasta czy miejsce niedaleko plaży nad jeziorem. Różnorodność smaków jakimi kuszą swoich klientów jest olbrzymia, ograniczona jedynie wyobraźnią właścicieli. Od hamburgerów, przez hot-dogi, pizze, naleśniki, lody, zdrowe ciasta po steki, dania kuchni chińskiej, burito, a nawet sushi. Drugim krokiem zaraz po samym pomyśle na formę biznesu i menu jest odpowiedni dobór urządzeń, które pozwolą sprostać wymaganiom klientów, a także okażą się wystarczające przy tworzeniu dań z karty. W tym przypadku liczą się przede wszystkim dwa czynniki: szybkość i jakość. Oba te wymagania spełniają projektowane i produkowane przez Instanco urządzenia. Dobierane indywidualnie w zależności od zapotrzebowania, stają się istotnym elementem układanki w drodze po końcowy sukces.

food truck

klasyczny food truck

wyposażenie foodtruck

Food Truck czyli biznes na kółkach na pełnym wypasie

Nasze dawne wyobrażenie „samochodu z jedzeniem” zmierzało w kierunku starej ciężarówki, w której wszystko ociekało tłuszczem. Dziś już daleko nam do takiej wizji. Coraz nowocześniejsze rozwiązania sprawiły, że biznes Food Truck stał się swego rodzaju sztuką wyrażania smaków. Dedykowane menu każdego z Food Trucków warunkuje konieczność odpowiedniego wyposażenia tej niewielkiej przestrzeni w niezbędny do funkcjonowania sprzęt. Dzięki odpowiedniemu, indywidualnemu projektowi jesteśmy w stanie wykorzystać każdy centymetr powierzchni, by zapewnić nie tylko ergonomię codziennego użytkowania i funkcjonowania, ale także dobrać urządzenia w taki sposób, by przygotowywane z ich wykorzystaniem dania, spełniały najsurowsze wymagania. Jeżeli pragniesz serwować niesamowite burgery, wyposażymy Twojego Food Trucka w płytę beztłuszczową elektryczną, którą można umieścić na stalowym stole. Do tego potrzebny będzie jeszcze kontakt grill plus mini lada sałatkowa i można już serwować zdrowe i jakościowo bardzo dobre burgery.

 

Jaki Food Truck otworzyć?

To, w którym kierunku pójdzie biznes zależy tylko od wyobraźni jego twórcy. Instanco jest po, to by zrealizować ten projekt oraz dać mu zdecydowanie większe szanse na powodzenie. Należy pamiętać, że w przypadku gastronomii – bez znaczenia w jakim wymiarze czy małym, średnim czy dużym – jakość urządzeń wykorzystywanych przy gotowaniu, bezpośrednio przekłada się na jakość wydawanych dań.

Sprawdź także