Profesjonalne wyposażenie barów i obiektów gastronomicznych

Wyposażenie baru - polecane produkty

Wyposażenie barów – od czego zacząć?

Organizacja i wyposażenie barów zależne jest od wielu czynników, nie tylko od tego jaką wizję lokalu ma właściciel. Bar może być nastawiony na konkretną, wybraną grupę dań albo dostępne menu może być o wiele bardziej rozbudowane. To samo dotyczy samego charakteru i profilu działalności. Zanim decyzja o zakupie poszczególnych sprzętów zostanie podjęta ostatecznie, trzeba dobrze przemyśleć to, jaką będą spełniały rolę i jak często będą eksploatowane. Niezależnie od tego, jak będzie wyglądało funkcjonowanie lokalu, oferujemy wyposażenie barów, które spełni wszystkie potrzeby. Jesteśmy producentem o ugruntowanej pozycji na rynku, a nasze produkty cieszą się pozytywną opinią. Korzysta z nich wiele restauracji i barów mieszczących się na terenie całego kraju oraz w wybranych krajach europejskich.

Bar barowi nierówny

Lokale gastronomiczne dzieli się pod wieloma względami, to samo tyczy się barów. Pierwszym podziałem, który wpływa na to, jakie będzie wyposażenie barów, jest rozdzielenie na lokale dzienne i nocne. Zupełnie inaczej będzie wyglądała praca w tych lokalach i inne będą oczekiwania Klientów. Poza tym, bary mogą być podzielone również ze względu na to, co jest w nich serwowane. To także ma przełożenie na to, że różne jest wyposażenie barów. Pierwszym typem może być Cafe Bar, w którym klient znajdzie wyborną kawę. Kolejnym jest Drink Bar, który może znaleźć się m.in. na terenie dobrego hotelu. Snack Bar jest lokalem z przekąskami, a Grill Bar powinien zawierać przekąski zarówno ciepłe, jak i zimne. Do tego dochodzą bistra i puby – wyposażenie barów o tym charakterze jest jeszcze inne.

klienci przy barze

kieliszki wiszące nad barem

Pomyśl o odpowiednim wyposażeniu barów

Najpopularniejsze bary, to Cafe Bar, Bar Bistro i Kebab Bar. Na co się przygotować i jak wybrać odpowiednie wyposażenie barów, aby w pełni odpowiadało profilowi działalności? Ponieważ Cafe Bar, to przede wszystkim wyśmienita kawa, konieczny będzie dobrej jakości ekspres ciśnieniowy, młynek do kawy i filtry. Jeżeli wśród założeń, co do przyszłego menu jest poszerzenie karty dań o świeże soki, wyposażenie barów powinno zakładać zakup sokowirówki. Jednak trzeba pamiętać, że chociaż jest to fundamentalne w tego typu miejscu, stanowi to dopiero początek kompletowania sprzętu i mebli gastronomicznych.

Inaczej wygląda wyposażenie barów typu bistro. Dobrze, aby kupowany do lokalu stół roboczy zawierał basen ze stali nierdzewnej, który pozwala na mycie większych garnków. Do tego konieczne są regały i zmywarka. Część barów nie posiada zmywarki, jednak dzięki niej możliwa jest duża oszczędność czasu i energii, a szkło będzie miało ładny połysk. Wyposażenie barów typu kebab musi obejmować zorganizowanie miejsca na przygotowywanie potraw z półproduktów. Jeżeli dania są serwowane na naczyniach wielokrotnego użytku, podobnie jak w poprzednim przypadku, warto zainwestować w zmywarkę i odpowiedni stół chłodniczy.

Producent mebli i urządzeń gastronomicznych

Poznaj naszą całą ofertę urządzeń do gastronomi

W swojej ofercie mamy sprzęt, który jest niezbędny w gastronomii. Podejmując współpracę z nami można mieć pewność, że wyposażenie barów będzie spełniało najwyższe standardy. Zdając sobie sprawę z tego, jak różne jest zapotrzebowanie na poszczególne urządzenia, wśród naszych produktów są takie wyroby, które sprawdzą się w barze o konkretnym profilu działalności, ale jest również szereg urządzeń uniwersalnych. Przekłada się to na kompleksowość oferty i pozwala na pełne wyposażenie barów. Wierzymy, że nasze produkty będą sprzyjały renomie lokalu i przyczynią się do jego sukcesu.

Wybierz sprzęt dopasowany do własnych potrzeb

Klient poszukuje miejsca, w którym zje smacznie, gdzie naczynia lśnią czystością, a obsługa jest sprawna. Są to te czynniki, na które wyposażenie barów ma bezpośredni wpływ. Bazując na długim doświadczeniu i wiedzy na temat branży gastronomicznej, oferujemy jedynie takie produkty, które gwarantują ergonomiczną pracę, która przełoży się na większą liczbę gości. Nasze wyposażenie barów zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach, jakie dotyczą różnych lokali. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani doradcy profesjonalnie udzielą odpowiedzi i pomogą wybrać najlepsze w danym przypadku wyroby.

barista

Sprawdź także