O firmie

Projektujemy, tworzymy i dostarczamy koncepty dla restauracji typu Fast Food. Przy każdym projekcie i realizacji koncentrujemy się na wizji naszych Klientów w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, który otrzymuje wysoką jakość produktów i skuteczne rozwiązania.

W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości koncepty gastronomiczne oraz profesjonalny sprzęt i meble gastronomiczne. Wszystko dopasowane do specyfikacji restauracji typu Fast Food. Oferujemy także pojedyncze meble i sprzęt dla gastronomii, które znajdują się bezpośrednio w naszych magazynach.

Nasza misja

Jesteśmy firmą z nowoczesnym podejściem do technologii i biznesu. Naszą misją jest tworzenie funkcjonalnych i ergonomicznych rozwiązań, wysokiej jakości urządzeń oraz konceptów do gastronomii sektora Fast Food.

Nasza wizja

Pragniemy zmieniać branżę konceptów gastronomicznych tworząc rozwiązania technologiczne odpowiadające na potrzeby rynku polskiego oraz europejskiego, stając się Liderem branży.

siedziba instanco nowa wizualizacja

Zaufali nam