Nowości

Nowości w naszej ofercie

Płyta mrożona do lodów tajskich – Ice Tapaniaki

Płyta mrożona do lodów tajskich. Zachwyć swoich gości nowym sensacyjnym doświadczeniem. Stwórz dowolna kompozycję lodową, której nie ma nikt inny. Zabawa lodowa na oczach klienta. Unikalne urządzenie dające niesamowite możliwości w tworzeniu wyjątkowych kompozycji lodowych. Zwykłe lody to nuda. Daj klientom możliwość tworzenia własnych kompozycji smakowych. Lodowe teppanyaki dla każdego! Płyta dostępna w odmianach 2 wymiarowych. Jej niewielkie gabaryty pozwalają na integracje praktycznie na każdej ladzie.

Płyta mrożona do lodów tajskich Ice Tapaniaki do zabudowy
Elektryczny toster przelotowy I-TOS-1

Elektryczny toster przelotowy

Elektryczny toaster przelotowy przeznaczony do profesjonalnego użytku w gastronomii. Głównym przeznaczeniem urządzenia jest opiekanie pieczywa. Konstrukcja urządzenia wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Element grzewczy wykonany w postaci płyty aluminiowej znajdującej się w centralnej części urządzenia, wraz z taśmą teflonową. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie nadaje się do użytku na każdym blacie.

Frytownica bezwentylacyjna

Automatyczna frytownica, niewymagająca instalacji wentylacji. Wyposażona jest w system oczyszczania, który eliminuje dym i opary przekształcając je w wodę, dzięki czemu nie ma potrzeby instalacji wyciągów,a urządzenie można ustawić na blacie w barze lub restauracji. W zależności od modelu przygotowuje od 300 do 600 gram produktu. Za pomocą tego urządzenia można przygotować całkowicie automatycznie: frytki, chipsy, krokiety ziemniaczane, panierowany ser mozzarella, krążki cebulowe, skrzydełka kurczaka, sznycle, ryby i wiele więcej!

Frytownica bezwentylacyjna
Witryna grzewcza MINI 3 z płytami ceramicznymi

Witryna grzewcza MINI 3 z płytami grzewczymy

Witryna wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304. Wyposażona w trzy ceramiczne płyty grzewcze, z których każda posiada możliwość płynnej regulacji temperatury. Wszystkie płyty sterowane są oddzielnie, dzięki czemu możemy dopasowywać temperaturę na bieżąco w zależności od eksponowanych produktów. Witryna jest otwarta od strony Klienta, co daje możliwość szybkiej samoobsługi, natomiast od strony pracowników wyposażona jest w drzwi suwane.Witryna zajmuje mało miejsca, dzięki czemu idealnie nadaje się do niższych pomieszczeń. Najwyższy możliwy poziom ekspozycji uzyskany dzięki zastosowaniu w pełni szklanej zabudowy górnej i bocznej.

Witryna grzewczo-chłodnicza Combo

Unikalne połączenie grzewczej i chłodniczej witryny ekspozycyjnej, umożliwiające prezentację produktów na małej przestrzeni, wymagających zarówno niskich jak i wysokich temperatur. Całkowicie przeszklona konstrukcja wraz z wewnętrznym oświetleniem LED. Prezentacja produktów jeszcze nigdy nie była taka prosta. Umieszczając witryny bezpośrednio na ladzie frontowej produkt jest podany klientowi praktycznie pod samą twarz.Takie połączenie idealnie nadaje się wszędzie tam gdzie przy ograniczonej powierzchni istnieje potrzeba prezentacji i sprzedaży produktów na ciepło i zimno. Stabilność temperatur i łatwość ich regulacji czynią prezentowany koncept jeszcze bardziej atrakcyjnym. Przekonaj się sam! Dajemy również możliwość doboru witryn o różnych długościach – gradacja liczona w ilościach GN1/1 wchodzących do witryn. Witryna Combo może funkcjonować zarówno jako element samoobsługowy bądź w trybie obsługowym – jedyna różnica to szyba frontowa bądź jej brak. UWAGA. Agregat chłodniczy wymaga kratki wentylacyjnej w zabudowie zewnętrznej mebla stanowiącego podstawę witryn.

Witryna chłodniczo-grzewcza Combo
Okap jezdny Live Cooking

Okap jezdny Live Cooking

Okap jezdny przeznaczony do wychwytywania zanieczyszczeń oraz oparów wytwarzanych podczas przygotowywania dań na stanowiskach kucharskich. Powietrze zaciągane przez okap przechodzi przez filtr, którego zadaniem jest zatrzymanie jak największej ilości zanieczyszczeń oraz zapachów. Oczyszczone powietrze jest wypuszczane z powrotem do pomieszczenia.

Vending Concept

Innowacja na polskim rynku. Koncept, który działa jak maszyna vendingowa, z tym że proponowane produkty to dania typu fast-food. Koncept od strony klienta prezentuje gotowe produkty, klient dokonuje właściwego wyboru i opłaty, następnie dana szufladka się otwiera udostępniając klientowi wybrane danie.

  • Innowacyjne rozwiązanie.
  • Możliwość doboru urządzeń w dowolny sposób.
  • Wykonany z wysokiej jakości komponentów.
  • Maksymalizacja przychodów przy optymalizacji pracy.
  • Pełna automatyka wydawania posiłków.
  • Ograniczenie kosztów zatrudnienia w strefie obsługi klienta.
  • Możliwość dowolnej konfiguracji ilości modułów wydawczych.
  • Konstrukcja stal nierdzewna.
Vending concept